Other articles

Rozświetlone, prześwietlone, pełne blasku

Rozświetlone, prześwietlone, pełne blasku
Pogodne dni wprawiają nas w dobry nastrój, a słońce sprawia, że mamy dużo pozytywnej energii. Jak sprawić, by w pełni wykorzystać każdy słoneczny dzień i wpuścić do mieszkania jak najwięcej naturalnego światła.

Piękne prezenty od Le Pukka!

Piękne prezenty od Le Pukka!
Dobór trafionego prezentu dla młodej pary lub znajomych na nowe mieszkanie to spore wyzwanie. Każdy głowi się jak może, a później często okazuje się, że upominki albo są nietrafione i niepotrzebne albo dublują się. Co zrobić żeby uniknąć takich sytuacji? Odpowiedzią na to może być lista prezentowa.

Dodatki do sypialni

Pościel
Im wcześniej wybierzemy prezenty, tym więcej czasu będziemy mieli na beztroskie delektowanie się magiczną atmosferą Świąt. Brak pomysłów? W tym roku postawmy na towar deficytowy, fundując najbliższym relaks i zdrowy, spokojny sen.

Detale, które odmienią Twoje wnętrze

listwa przypodłogowa
Odmieniony, świeży design kojarzy się zazwyczaj z generalnym remontem i wielkimi zmianami. Tymczasem, wcale nie trzeba decydować się na czasochłonne i kosztowne metamorfozy, aby wnętrze zyskało nową jakość.
Płyty MDF

Niezwykłe płyty dekoracyjne MDF

Panele dekoracyjne 3D z płyty MDF
Trójwymiarowe dekoracje ścienne to sposób na nowoczesne i pełne elegancji dopełnienie aranżacji wnętrza. Takie możliwości dekoracyjne oferują między innymi panele MDF 3D - nowość na rynku dekoracji ścian i sufitów.

Fornir – naturalny czy modyfikowany?

salon
Przy wyborze drzwi oba te materiały cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego, gdyż fornir w każdej wersji, jest trwały, ładny i ekologiczny.