Other articles

Ogrzewanie podłogowe – modnie i praktycznie

ogrzewanie podłogowe
W wielu domach, miejsce tradycyjnych i dobrze znanych nam grzejników, zajmuje wodne ogrzewanie podłogowe. Nic w tym dziwnego - zalet takiego systemu jest wiele.

Kolor biały we wnętrzu

jadalnia
W świecie nadmiaru informacji i bodźców wzrokowych domowe wnętrza urządzone na biało studzą emocje i niosą wyciszenie.
Salony aranżowane w absolutnej bieli: z białymi ścianami, zasłonami, dywanami a także meblami i lampami wyglądają oszołamiająco i wcale nie nużą. Co więcej, są modne!

Fototapety - Kawa i przyprawy

Kawa i przyprawy
Kawa kojarzy się z hipnotyzującym aromatem i niepowtarzalnym smakiem. Dla wielu ludzi jest także synonimem sztuki: „sztuka parzenia kawy” i „Latte Art” („coffe art”) - polegająca na projektowaniu i tworzeniu wzorów na wierzchniej warstwie kawy espresso. Kawa służy też jako barwnik artystyczny w kreacji Arfe stworzonej przez Francisco Riviera Rosa, a Johanna Sebastiana Bacha zainspirowała do skomponowania Kantaty.

Rolety od zadań specjalnych

Prakto   Rolety z kolekcji Silver
Idealne rolety nie tylko subtelnie podkreślają charakter aranżacji, ale też odznaczają się wieloma walorami praktycznymi. Nawet te z pozoru najzwyczajniejsze mogą ochraniać wnętrze zarówno przed letnimi upałami, jak i chłodem jesienno-zimowych wieczorów.
Płyty MDF

Niezwykłe płyty dekoracyjne MDF

Panele dekoracyjne 3D z płyty MDF
Trójwymiarowe dekoracje ścienne to sposób na nowoczesne i pełne elegancji dopełnienie aranżacji wnętrza. Takie możliwości dekoracyjne oferują między innymi panele MDF 3D - nowość na rynku dekoracji ścian i sufitów.

Fornir – naturalny czy modyfikowany?

salon
Przy wyborze drzwi oba te materiały cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego, gdyż fornir w każdej wersji, jest trwały, ładny i ekologiczny.