Other articles

Naturalnie piękne wnętrze

Naturalnie piękne wnętrze
Cieszą naturalnym pięknem, podkreślają charakter wnętrza, sprzyjają atmosferze wypoczynku i relaksu – nowe artykuły dekoracyjne od black red white to unikalna propozycja dla miłośników ekologicznych trendów i minimalistycznego wzornictwa. Dzięki bogactwu kształtów i kolorystyce nawiązującej do neutralnych barw ziemi kolekcja dodatków Natural wprowadzi do naszych mieszkań idealną harmonię, podobną do tej, która panuje w przyrodzie.

Mozaikowe obrazy

Mozaikowe obrazy
Artystyczne obrazy z różnokolorowych ceramicznych kostek to pomysł na indywidualizację wnętrza w przestrzeni domu, biura, restauracji czy hotelu. Mozaikowe obrazy, produkowane przez europejskich producentów płytek ceramicznych, dostępne są od początku 2013 roku w ofercie firmy coram Poland.

Jak dobrać roletę do indywidualnego stylu domownika?

Lotari Elegancja Haftu
Dom to miejsce, w którym nie powinno się chodzić na kompromisy. Koszula nocna do popołudnia, jedzenie deseru przed obiadem, inspirujący nieład w garderobie, który inni błędnie nazwaliby bałaganem – reguły wyznacza jedynie gospodarz. Nie inaczej sprawy mają się w przypadku wystroju wnętrz.

Designerski, domowy zwierzyniec

Plastikowe zwierzęta do dekoracji wnętrz marki The Zoo
Dobry dizajn powinien spełniać dwa podstawowe warunki – dbać zarówno o piękno przedmiotu, jak i jego funkcjonalność. Warto też, by oferował nietuzinkowość.
Siedziska

Majówkowe aranżacje ogrodu i tarasu

Dodatki i dekoracje do ogrodu i na taras
Z niecierpliwością wyczekiwany długi weekend majowy to doskonały czas, w którym można rozkoszować się przebywaniem na świeżym powietrzu. Większość z nas od dawna śledzi długoterminowe prognozy pogody planując wypoczynek w gronie rodziny i znajomych.

Aranżacje wnętrz z siedziskami-poduchami

Salon, aranżacja wnętrza z siedziskami Sitting Bull
Pomysłów na oryginalne uzupełnienie i uatrakcyjnienie aranżacji jest mnóstwo. Najczęściej jednak stosuję się tekstylia, gadżety i meble o oryginalnych kształtach. Do grupy tych produktów można śmiało zaliczyć siedziska Sitting Bull, które zastępując fotel czy sofę, będąc jednocześnie ciekawą dekoracją.

Klimat Prowansji w ogrodzie

tkaniny
Długi weekend majowy to czas, kiedy można rozkoszować się przebywaniem na świeżym powietrzu. Wraz z kolekcją Avinion z oferty Dekorii można stworzyć namiastkę prowansalskiego klimatu na każdym skrawku zieleni.

Fotele, worki, pufy i inne siedziska

fotel
Z oparciem czy bez, drewniane, plastikowe, wygodne mniej lub bardziej – krzesło. Jest z nami od zarania dziejów. Nierzadko, obok swojego praktycznego zastosowania, traktowane jest jako estetyczna ozdoba wnętrza lub nawet dzieło sztuki. Czy jego pozycja jest na tyle mocna, że nic nie może go zastąpić? Spróbujmy znaleźć jakąś alternatywę…